• «Зеленість» тендеру на деревину та роботи над ним

  • Back
 by 

У листопаді уряд оприлюднив нову статистику щодо споживання палива, викидів та забруднюючих речовин, і не дивно, що вони все ще високі. Маючи на увазі ці цифри та звіти, зрозуміло, що уряд виконує обов’язкові законодавчі акти та керівні принципи, щоб забезпечити, щоб підприємства враховували та зменшували свій вплив на навколишнє середовище. Наприклад, державні нормативні вказівки щодо інженерів газових установок, а також правозастосування та санкції, викладені Агентством з охорони навколишнього середовища.

Це означає, що все більше і більше покупців, а згодом і їх тендери, вимагають від учасників пояснити свою прихильність зусиллям, спрямованим на забезпечення сталого розвитку. Питання стійкості важко зважуються в процесі оцінки, і в деяких випадках це питання отримує більше уваги, ніж оцінка співвідношення ціни та якості. Коротше кажучи, пояснення практики сталого розвитку та демонстрація зусиль щодо зменшення впливу на навколишнє середовище дуже важливі в процесі виграшу тендеру. Детальніше дізнатися про тендер можна на сайті www.uub.com.ua/prozorro/sale/orenda-vagoniv.

Невеликі зміни роблять довгий шлях

Після того, як розглянуто належну стійку політику та практику, які уже є, варто врахувати незначні зміни, які вніс бізнес. Нещодавно місцеві компанії, такі як The Apartment Group, та національні компанії, такі великі, як Wetherspoons, перестали використовувати пластикову соломку і тепер використовують біологічно розкладаються альтернативи, намагаючись зменшити токсичні відходи, які вони відправляють на звалище. Розпізнати незначні зміни може бути важко, особливо якщо вони існували протягом тривалого часу. Варто звернутися до керівництва уряду щодо показників стійкості та поговорити зі своїм персоналом.

Поговорити зі своїм персоналом про практики сталого розвитку – це ідеальний спосіб зібрати перелік усіх дрібниць, які організація робить для позитивних змін з часом. Крім того, проконсультувавшись із персоналом з цієї теми, можна виявити, що вони внесли невеликі індивідуальні зміни, про які навіть не було відомо. Наприклад, деякі співробітники, можливо, організували схему розподілу автомобілів, що з часом зменшило вуглецевий слід у бізнесі, оскільки менше працівників використовує персонал для роботи. Невеликі зміни роблять довгий шлях, і важливо забезпечити, щоб у тендері були згадані як великі, так і малі зусилля щодо сталого розвитку.

Category: Блог - Comments: Комментарии к записи «Зеленість» тендеру на деревину та роботи над ним отключены