• Покупка електроенергії на Українській Енергетичній біржі

  • Back
 by 

Продажі електроенергії через Українську Енергетичну біржу стали можливими з середини літа 2019 року. У всіх учасників електронного аукціону є можливість скласти договір та оформити покупку на вигідних умовах. Система максимально сприяє цьому.

Як проводиться аукціон

Кожен аукціон відкритий для всіх охочих. Інформація знаходиться у широкому доступі. Головна особливість в тому, що є можливість оформлення двостороннього договору. Закони країни дозволяють брати участь у відкритих аукціонах виробникам, постачальникам, операторам, трейдерам та кінцевим споживачам. Вони можуть скласти договір, в якому буде вказаний об’єм та вартість ресурсу. Також в документах можна зазначити умови та строки дії угоди.

Особливості участі в аукціоні

Українська Енергетична біржа займається організацією аукціонів в рамках надійної державної системи Прозорро.Продажі. У співробітників компанії є необхідна освіта та кваліфікація, котра допомагає їм пристосуватися до всіх ринкових змін та максимально задовольняти потреби покупців та продавців. Процедура проведення аукціону проходить з підвищенням та зниженням ціни. Це важливий напрямок діяльності системи Прозорро.Продажі.

Якщо взяти участь в аукціонах, можна отримати ряд можливостей:

  • сприяти ринковому ціноутворенню;
  • уникнути можливих ризиків щодо різкої зміни цін;
  • зекономити час на організацію договору купівлі-продажу ресурсу. 

Деяким учасникам вдалося виявити ряд недоліків, але в цілому системі вдається пристосуватися до умов нового ринку. Цьому сприяє надійне та сучасне програмне забезпечення. Спеціалісти вважають, що у майбутньому вдасться сформувати надійний ринок ресурсів європейського типу. Саме в європейських країнах активно розвинена торгівля енергією через електронні аукціони, що дозволяє розвинути конкуренцію.

На даний момент в аукціонах уже взяли участь сотні компаній та їх кількість регулярно зростає.  Нові учасники мають можливість отримати безкоштовну консультацію, пройти навчання, поговорити з кращими спеціалістами щодо особливостей торгівлі на ринку.

Для ознайомлення з більш реальними даними варто перейти за посиланням www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-elektroenergiu-na-birzhi-ukrainska-energetichna-birzha/. Також можна підписатися в соціальних мережах на офіційну сторінку біржі. Це допоможе отримати інформацію своєчасно, щоб не пропустити вигідний аукціон та придбати велику кількість ресурсів за вигідною ціною.  

Category: Блог - Comments: Комментарии к записи Покупка електроенергії на Українській Енергетичній біржі отключены