• Оцінка можливості взяти участь у тендері

  • Back
 by 

Підготовка пропозицій може допомогти вам виграти великі замовлення, але це також може зайняти багато часу, грошей і позбавити вас цінних ресурсів. Якщо контракт не отримано, гроші та час будуть витрачені, тому вам потрібно ретельно продумати, чи брати участь в аукціоні.

Ключові моменти, які слід врахувати

Щоб раціонально та реально оцінити, чи брати участь у тендері, необхідно виконати такі операції:

  • Отримати тендерну документацію та проаналізувати їх.
  • Переконайтесь, що продукт або послуга відповідають необхідним технічним вимогам, навичкам та досвіду.
  • Скільки коштує підготовка заявки.
  • Робота буде відповідати стратегії та позиціонуванню компанії.
  • Оцініть вартість контракту та визначте, чи отримаєте ви достатньо грошей, щоб це виправдати.
  • Оцініть, як контракт вплине на інші робочі місця, персонал та здатність займатися іншими новими видами діяльності.

Також потрібно врахувати, наскільки важливим є клієнт для бізнесу. Він хороша перспектива чи хтось, кого ви не хочете образити, відмовившись зробити пропозицію? Ви повинні спробувати зрозуміти речі з точки зору замовника.

Щоб розглянути особливості пропозиції на прикладі фурнітури, потрібно зайти на сайт https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/ekspertnaya-otsenka-nedvizhimosti-v-kieve/.

Що хоче замовник?

Щоб краще зрозуміти потреби потенційного клієнта, потрібно подумати, чи зможе компанія або юридична особа домовитись про зустріч чи телефонну розмову з ним перед початком роботи за контрактом. Завжди слід задавати питання телефоном або електронною поштою, якщо тендерна документація незрозуміла. Не має значення, в чому проблема, терміни або спосіб оплати роботи або послуги.

Потрібно переконатись, що клієнт серйозний і не придумує цифр або перевіряє на ринку відповідну ціну або якість продукції. Іноді клієнти просто шукають ідеї, які потім використовують для себе. Цього можна уникнути, попросивши клієнтів підписати угоду про нерозголошення інформації перед поданням пропозиції. Але ми повинні забути, що багато споживачів справді хочуть, щоб потенційні співробітники чи постачальники творчо робили внески та пропонували ідеї.

Category: Блог - Comments: Комментарии к записи Оцінка можливості взяти участь у тендері отключены