• Маршрут закупівель лісу

 • Back
 by 

Закупівля – це процес придбання товарів чи послуг. Є багато різних маршрутів, за якими дизайн і будівництво з будівлі може бути купуються. Обраний маршрут повинен слідувати стратегії, яка відповідає довгостроковим цілям бізнес-плану клієнта. До міркувань можна віднести:

 • Швидкість.
 • Вартість.
 • Якість.
 • Конкретні обмеження проекту.
 • Ризик.
 • Власність на майно.
 • Фінансування.

У 2012 році опитування члена RIBA показало, що маршрути закупівель, які зазвичай використовують респонденти:

 1. Традиційний контракт 86%.
 2. Одноетапне проектування та побудова 41%.
 3. Двоступінчасте проектування та побудова 39%.
 4. Контракт на управління 18%.
 5. PFI 10%.

Нижче наведено низку можливих шляхів закупівель та їх короткий опис. Детальніше про аукціони Прозоро Продажі.

Договір про вимірювання

Контракти про вимірювання зазвичай використовуються в цивільних інженерних проектах. Ставки вказані в тендері підрядника або як частина кошторису, або в межах графіка ставок. Тоді фактичні величини з роботи, проведені будуть виміряні і ставки застосовуються до тих кількостей. В результаті, кількість оплачене може варіюватися в залежності від початкової оцінки.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 2-2.jpg

Управління будівництвом

Управління будівництва є маршрутом закупівлі, в яких робота буде побудована поряд різних торгових підрядників. Ці торгові підрядники укладаються з клієнтом, але ними керує керівник будівництва. Керівник будівництва виступає в ролі агента для замовника, адмініструє та координує договори робіт.

Керівник будівництва, як правило, призначається на початку процесу проектування, так що їх досвід може бути використаний для поліпшення і упаковок з пропозицій, як вони розвиваються.

Спеціальна збірка

Будинки, виготовлені на замовлення, є менш практичним варіантом самостійного будівництва, при якому майбутній власник будинку працює з забудовником, який може взяти на себе проектування та будівництво будинку від їх імені та може допомогти знайти та придбати сайт та організувати фінанси.

Проектування та побудова

Проектування і збір являє собою маршрут закупівлі, в якому основний підрядник буде призначений на проектування і побудувати на роботу. Проектування та побудова можуть бути привабливими для клієнтів, оскільки це дає єдину точку відповідальності за реалізацію проекту.

Проектування та побудова проектів може здійснюватись як в одноступеневий, так і у двоступеневий тендерний процес.

Для отримання додаткової інформації варто перейти за посиланням sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi.

«Розробка і конструкція» є варіація на проектування і будівництво, в якому велика частина конструкції буде завершена до того, як підрядник буде призначений. Це дозволяє уникнути деяких потенційних проблем проектування та побудови, але також втрачає деякі можливості.

Розробити фінансування та функціонувати (PPP/PFI/DBO/BOOT)

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 3.jpg

Єдиний підрядник (можливо, спеціального призначення (SPV), з проектування, будівництва та управління об’єктів експертизи, а також фінансує можливості) буде призначений на проектування і будівництво в проект, а потім управляти його в протягом періоду часу. Підрядник фінансує в проект і здає його на клієнт в рамках погодженого періоду (можливо, 30 років), після чого розвитку повертається до клієнта.

Варіації включають:

 1. DesignBuildOperate (DBO);
 2. BuildOwnOperateTransfer(BOOT) або BuildOperateTransfer (BOT);
 3. Renovate;
 4. Operate;
 5. Transfer (ROT).

Прикладом проекту побудови фінансування та функціонування маршруту закупівель є Державно-приватне партнерство (ДПП), найпоширенішою формою якого є Ініціатива приватного фінансування (ПФІ).

Category: Блог - Comments: Комментарии к записи Маршрут закупівель лісу отключены